Łożysko igiełkowe RNAO25-35-26-NTN
Odniesienie : RNAO25-35-26-NTN
NTN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym RNAO25-35-26-NTN, marki NTN, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 26 mm.
  3 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    26  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    18100  RPM
  • WAGA
    84  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    21.9  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    37  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis