Łożysko igiełkowe NKX40-Z-ZEN
Odniesienie : NKX40-Z-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKX40-Z-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 32 mm.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6012-2RS1-C3-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6012-2RS1-C3-SKF
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP206 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP206
Nakrętka łożyskowa - KMFE8-SKF SKF
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KMFE8-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    32  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    3900  RPM
  • WAGA
    220  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    28.025  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    44.65  KN
  • OPAKOWANIE
    1
Opis