Łożysko igiełkowe NKS40-SKF
Odniesienie : NKS40-SKF
SKF
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKS40-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 22 mm.