Łożysko igiełkowe NKIS50-SKF
Odniesienie : NKIS50-SKF
SKF
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKIS50-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 28 mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • WAGA
    551  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis