Łożysko igiełkowe NKIS45-ZEN
Odniesienie : NKIS45-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKIS45-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 22 mm.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Nakrętka łożyskowa - KM07 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM07
Simmering - BC-76.20X95.25X11.13-NBR GEN
SIMMERING BC-76.20X95.25X11.13-NBR
Łożysko igiełkowe - NKIS35-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE NKIS35-ZEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    22  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    8200  RPM
  • WAGA
    347  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    48.45  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    70.3  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis