Łożysko igiełkowe NKI35-20-ZEN
Odniesienie : NKI35-20-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKI35-20-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 20 mm.