Łożysko igiełkowe NK60-25-ZEN
Odniesienie : NK60-25-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NK60-25-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 25 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 626-ZZ GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 626-ZZ
Nakrętka łożyskowa - KM4-SKF SKF
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM4-SKF
Simmering - BB-60X72X7-NBR GEN
SIMMERING BB-60X72X7-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    181  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    47.7  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    92.7  KN
  • OPAKOWANIE
    1
Opis