Łożysko igiełkowe NK55-25-ZEN
Odniesienie : NK55-25-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NK55-25-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 55 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 25 mm.