Łożysko igiełkowe NK20X32X14PX1-NTN
Odniesienie : NK20X32X14PX1-NTN
NTN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NK20X32X14PX1-NTN, marki NTN, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 14 mm.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - CD-12X18X3-NBR GEN
SIMMERING CD-12X18X3-NBR
Łożysko igiełkowe typ HK - 7E-HKS33X38X8-NTN NTN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK 7E-HKS33X38X8-NTN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • WAGA
    44  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis