Łożysko igiełkowe NK15-12-ZEN
Odniesienie : NK15-12-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NK15-12-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 23 mm oraz grubość 12 mm.
  29 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-5 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-5
Simmering - OAS-11.60X24X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-11.60X24X10-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    23  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    21000  RPM
  • WAGA
    16  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    10  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    11  KN
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis