Łożysko igiełkowe NART35-VUUR-IKO
Odniesienie : NART35-VUUR-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NART35-VUUR-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 29 mm.
  1 części w magazynie (3 dni temu )
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    29  MM
  • WAGA
    659  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis