Łożysko igiełkowe NART17-VR-IKO
Odniesienie : NART17-VR-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NART17-VR-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 21 mm.
  3 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 608-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 608-2RSH-SKF
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    21  MM
  • WAGA
    157  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis