Łożysko igiełkowe NAO40-55-17-SKF
Odniesienie : NAO40-55-17-SKF
SKF
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NAO40-55-17-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 17 mm.
  17 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 16014-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 16014-SKF
Simmering - OA-70X85X8-FPM GEN
SIMMERING OA-70X85X8-FPM
Podkładka oporowa - AS3047 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS3047
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    17  MM
  • WAGA
    141  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis