Łożysko igiełkowe NAO20-35-17
Odniesienie : NAO20-35-17
GEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NAO20-35-17, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 17 mm.
  11 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - AS2035 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS2035
Łożysko igiełkowe - NAF203517-IKO IKO
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE NAF203517-IKO
Simmering - OAS-23X45X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-23X45X8-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    17  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    17100  RPM
  • WAGA
    74  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis