Łożysko igiełkowe 8Q-NK26X35X25-1-3AS-NTN
Odniesienie : 8Q-NK26X35X25-1-3AS-NTN
NTN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym 8Q-NK26X35X25-1-3AS-NTN, marki NTN, posiada średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 25 mm.
  8 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-28X44X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-28X44X7-NBR
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR35-42-23 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR35-42-23
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    26  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    73  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis