Łożysko igiełkowe 25NQ3717AD-1-JTEKT
Odniesienie : 25NQ3717AD-1-JTEKT
JTEKT
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym 25NQ3717AD-1-JTEKT, marki JTEKT, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 17 mm.
  7 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-12X22X5-NBR GEN
SIMMERING OAS-12X22X5-NBR
Łożysko kulkowe - 830039-RUEDSH2-9TCZ-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO KULKOWE 830039-RUEDSH2-9TCZ-JTEKT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    37  MM
  • GRUBOŚĆ
    17  MM
  • WAGA
    56  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis