Łożysko igiełkowe 14BTM1916B-JTEKT
Odniesienie : 14BTM1916B-JTEKT
JTEKT
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym 14BTM1916B-JTEKT, marki JTEKT, posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 19 mm oraz grubość 16 mm.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6002-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6002-2RSH-SKF
Uszczelka metalowo-gumowa BS - BS-10.40X14.70X1.25-NBR GEN
USZCZELKA METALOWO-GUMOWA BS BS-10.40X14.70X1.25-NBR
Tuleja z brązu z kołnierzem - BNZF16-19.10-28.50-2.36-25.40 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BNZF16-19.10-28.50-2.36-25.40
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    19  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis