Łożysko przegubowe GEG GEG10-E-DURBAL
Odniesienie : DGEG10-E-DURBAL
DURBAL
Opis
Łożysko Przegubowe Geg o numerze referencyjnym GEG10-E-DURBAL DURBAL posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 7 mm.