Łożysko przegubowe GEEW GE14-PB-DURBAL
Odniesienie : GE14-PB-DURBAL
DURBAL
Opis
Łożysko Przegubowe Geew o numerze referencyjnym GE14-PB-DURBAL, marki DURBAL, posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 13.5 mm.