Łożyska przegubowe GE SB100A-IKO
Odniesienie : SB100A-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym SB100A-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 160 mm oraz grubość 88 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    160  MM
  • GRUBOŚĆ
    88  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    3927  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis