Łożyska przegubowe GE POS28-IKO
Odniesienie : POS28-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym POS28-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 66 mm oraz grubość 25 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    66  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    875  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis