Łożyska przegubowe GE GEH80-ES-2RS-SKF
Odniesienie : GEH80-ES-2RS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GEH80-ES-2RS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 130 mm oraz grubość 75 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    130  MM
  • GRUBOŚĆ
    75  MM
  • WAGA
    3579  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    490  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    2450  KN
Opis