Łożyska przegubowe GE GEH50-ES-2LS-SKF
Odniesienie : GEH50-ES-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GEH50-ES-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 56 mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożyska przegubowe GE - GE50GS-2RS-IKO IKO
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE50GS-2RS-IKO
DANE TECHNICZNE
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    90  MM
  • GRUBOŚĆ
    56  MM
  • WAGA
    1385  G
  • SMAROWANIE
    z
Opis