Łożyska przegubowe GE GEH20C-SKF
Odniesienie : GEH20C-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GEH20C-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 16 mm.
  8 do 10 dni (22 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    150  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis