Łożyska przegubowe GE GEH20-ES-IKO
Odniesienie : GEH20-ES-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GEH20-ES-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 25 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GEH20-ES-DUNLOP DUNLOP
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GEH20-ES-DUNLOP
DANE TECHNICZNE
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • MATERIAŁ
  • WAGA
    158  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
Opis