Łożyska przegubowe GE GE90-UK-2RS-DUNLOP
Odniesienie : GE90-UK-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE90-UK-2RS-DUNLOP, marki DUNLOP, posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 50 mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    50  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    2756  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
Opis