Łożyska przegubowe GE GE80ES-2RS-IKO
Odniesienie : GE80ES-2RS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE80ES-2RS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 55 mm.
  • WAGA
    2236  G
  • SMAROWANIE
    bez
Opis