Łożyska przegubowe GE GE70-ES-2RS-SKF
Odniesienie : GE70-ES-2RS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE70-ES-2RS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 106 mm oraz grubość 49 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GE70-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE70-ES-2RS-DUNLOP
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    106  MM
  • GRUBOŚĆ
    49  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    1530  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis