Łożyska przegubowe GE GE60GS-2RS-IKO
Odniesienie : GE60GS-2RS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE60GS-2RS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 105 mm oraz grubość 63 mm.
  8 do 10 dni (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30210 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30210
Łożyska przegubowe GE - GE20-ES-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE20-ES-2RS
Tuleja PAP - PAP5040-P20 GEN
TULEJA PAP PAP5040-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    105  MM
  • GRUBOŚĆ
    63  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    2083  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis