Łożyska przegubowe GE GE50ES-2RS
Odniesienie : GE50ES-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE50ES-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 35 mm.