Łożyska przegubowe GE GE50-TXE-2LS-SKF
Odniesienie : GE50-TXE-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE50-TXE-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 35 mm.
  30 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-75 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-75
Tuleja liniowa - KB50100-PP GEN
TULEJA LINIOWA KB50100-PP
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    539  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
Opis