Łożyska przegubowe GE GE50-ES-SKF
Odniesienie : GE50-ES-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE50-ES-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 35 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GE50-ES-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE50-ES-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    557  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    156  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    780  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis