Łożyska przegubowe GE GE45GS-IKO
Odniesienie : GE45GS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE45GS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 43 mm.