Łożyska przegubowe GE GE45-UK-2RS
Odniesienie : GE45-UK-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE45-UK-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 32 mm.
  6 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Wkładka wymienna - UC204 GEN
WKŁADKA WYMIENNA UC204
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-68 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-68
Łożyska przegubowe GE - GE40UK-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE40UK-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    32  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    415  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis