Łożyska przegubowe GE GE40TXE-2LS-SKF
Odniesienie : GE40TXE-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE40TXE-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 28 mm.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka V-Ring - VS45-NBR GEN
USZCZELKA V-RING VS45-NBR
Łożyska przegubowe GE - GEZ014-ES-DUNLOP DUNLOP
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GEZ014-ES-DUNLOP
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    310  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis