Łożyska przegubowe GE GE40-ET-2RS
Odniesienie : GE40-ET-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE40-ET-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 28 mm.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko przegubowe TAC - TAC225 GEN
ŁOŻYSKO PRZEGUBOWE TAC TAC225
Tuleja PAP - PAP6540-P10 GEN
TULEJA PAP PAP6540-P10
Uszczelka O-ring - OR-62X3-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-62X3-NBR70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    303  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis