Łożyska przegubowe GE GE35EC-2RS-IKO
Odniesienie : GE35EC-2RS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE35EC-2RS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 25 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    220  G
  • SMAROWANIE
    bez
Opis