Łożyska przegubowe GE GE35DO-2RS
Odniesienie : GE35DO-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE35DO-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 25 mm.