Łożyska przegubowe GE GE35-UK-2RS
Odniesienie : GE35-UK-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE35-UK-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 25 mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wahliwe - 1209-EKTN9-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE WAHLIWE 1209-EKTN9-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    84  G
  • SMAROWANIE
    z
Opis