Łożyska przegubowe GE GE35-HO-2RS
Odniesienie : GE35-HO-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE35-HO-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 20 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    240  G
  • SMAROWANIE
    z
Opis