Łożyska przegubowe GE GE30ES-2RS-SKF
Odniesienie : GE30ES-2RS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE30ES-2RS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 22 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    22  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    148  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis