Łożyska przegubowe GE GE30-TXE-2LS-SKF
Odniesienie : GE30-TXE-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE30-TXE-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 22 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe typ HK - HK2520-2RS-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK2520-2RS-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    22  MM
  • WAGA
    139  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    176  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    290  KN
Opis