Łożyska przegubowe GE GE30-PB-ZEN
Odniesienie : GE30-PB-ZEN
ZEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE30-PB-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 25 mm.
  12 części w magazynie (wczoraj )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Popychacz krzywkowy - KR19 GEN
POPYCHACZ KRZYWKOWY KR19
Łożysko przegubowe GEEW - G30-PB-DURBAL DURBAL
ŁOŻYSKO PRZEGUBOWE GEEW G30-PB-DURBAL
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    390  G
  • SMAROWANIE
    NA
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    57.15  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    143.1  KN
Opis