Łożyska przegubowe GE GE280-ES-2RS
Odniesienie : GE280-ES-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE280-ES-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 280 mm, średnicę zewnętrzną 400 mm oraz grubość 155 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    280  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    400  MM
  • GRUBOŚĆ
    155  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    63700  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis