Łożyska przegubowe GE GE25-FO-2RS
Odniesienie : GE25-FO-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE25-FO-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 18 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    18  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    180  G
  • SMAROWANIE
    NA
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    62.3  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    311  KN
Opis