Łożyska przegubowe GE GE20TXE-2LS-SKF
Odniesienie : GE20TXE-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE20TXE-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 16 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    65  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis