Łożyska przegubowe GE GE20EC-IKO
Odniesienie : GE20EC-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE20EC-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 16 mm.