Łożyska przegubowe GE GE15GS-IKO
Odniesienie : GE15GS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE15GS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 16 mm.