Łożyska przegubowe GE GE15-ES-ZEN
Odniesienie : GE15-ES-ZEN
ZEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE15-ES-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 12 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GE15-ES-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE15-ES-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    29  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis