Łożyska przegubowe GE GE140ES-IKO
Odniesienie : GE140ES-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE140ES-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 140 mm, średnicę zewnętrzną 210 mm oraz grubość 90 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    140  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    210  MM
  • GRUBOŚĆ
    90  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    11265  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
Opis